Verseny eredményeink

                          

 

                                               Versenyeredmények matematikából a 2009/2010. tanévben

 

Bem Matematikaverseny (városi)

 

Név                      Osztály       Helyezés                       Tanára

Szalai Benjamin            5. osztály         16. helyezés                             Futtató Andrea       

Kutas Nikolett             7. osztály         16. helyezés                             Futtató Andrea

Szalkai Éva                  8. osztály         14. helyezés                             Tiszttartó Dávid

 

 

Kalmár Matematika verseny (megyei)

 

Kovács Adrienn           8. osztály         7. helyezés                               Tiszttartó Dávid

Kutas Nikolett             7. osztály         7. helyezés                               Futtató Andrea

Szalai Benjámin            5. osztály         4. helyezés                               Futtató Andrea

 

 

Kenguru Matematikaverseny (megyei)

 

Kutas Nikolett             7. osztály         11. helyezés                             Futtató Andrea

Szalkai Éva                  8. osztály         10. helyezés                             Tiszttartó Dávid

Kovács Teodóra          8. osztály         6. helyezés                               Tiszttartó Dávid

 

 

Dugonics András Matematikaverseny (országos)

 

Kutas Nikolett             7. osztály         7. helyezett                              Futtató Andrea

 

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny (megyei)

 

Kutas Nikolett             7. osztály         6. helyezett                              Futtató Andrea

Kovács Adrienn           8. osztály         15. helyezett                            Tiszttartó Dávid

 

 

 

 

            Kenguru Német-Angol-Francia Nyelvi és Országismereti Verseny 2010

 

 

Név

Megyei (országos) helyezés

Osztály

Nyelv

Tanár

Aradi Rebeka

12.

6.

német

Futtató Andrea

Mészáros Dániel

13.

6.

német

Futtató Andrea

Petróczi Márton

15.

6.

német

Futtató Andrea

Albert Hanna

7.

8.

német

Futtató Andrea

Punk Barbara

17.

8.

német

Futtató Andrea

Szalai Benjamin

1. (1.)

5.

francia

Jávorka Tünde

Krasznai Lilla

2. (3.)

5.

francia

Jávorka Tünde

Tancsics László

3. (4.)

5.

francia

Jávorka Tünde

Szabó Rebeka

1. (6.)

6.

francia

Jávorka Tünde

Ferenczi Vivien

1. (1.)

7.

francia

Jávorka Tünde

Kecskés Sarolta

1. (6.)

8.

francia

Jávorka Tünde

Tancsics Gergely

2. (13.)

8.

francia

Jávorka Tünde

 

 

 

Az Apáczai Kiadó 3 fordulóból álló internetes angol nyelvi csapatversenyén iskolánk három fős csapata országos első helyezést ért el.

 

A csapat tagjai: Fallmann Bálint 6.b, Pálfalvi Zoltán 7.b, Tancsics Gergely 8.a

Felkészítő tanáraik: Nagy Andrea és Simonné Bujdosó Viktória

 

A csapat tagjai Nagy Andrea kolléganő kíséretében február 26-án, pénteken részt vettek Budapesten az eredményhirdetésen, ahol oklevelet kaptak, és 100 000 Ft értékben könyveket vehettek át. Iskolánk egy teljes évfolyama ingyen kapta a kiadótól angol nyelvből a tankönyveket, munkafüzeteket és CD-ket.

 

Diákjaink március 1-én írták a Titok Oktatásszervező BT által kiírt tesztverseny iskolai fordulóját.

Ezen angol nyelvből 6, német nyelvből 7 tanuló vett részt

Az eredményekről visszajelzés még nem érkezett.

 

Kovács Adrienn Teodóra 8.b osztályos tanulónk megnyerte az Országos Angol Nyelvi Verseny megyei fordulóját.

Felkészítő tanára: Simonné Bujdosó Viktória

 

 

Versenyeredmények matematikából 2008/2009. tanévben

 

 

Név

Verseny

Eredmény

Felkészítő tanár

1. Szalai Benjamin

Bátaszéki Levelező Feladatmegoldó Verseny

országos 7.

Benyó Györgyné

Futtató Andrea

2. Ispán Bence

Bem Matematikaverseny

 

városi 8.

Sebestyénné Siki Eliza

3. Kovács Teodóra

1.Bem Matematikaverseny

2. Kalmár László Matematikaverseny

3. Kenguru Matematikaverseny

1. városi 4.

2. megyei 3.

 

3. megyei 7.

Tiszttartó Dávid

4. Kutas Nikolett

1. Dugonics András Katolikus Matematikaverseny

2. Zrínyi Ilona Matematikaverseny

3. Kalmár László Matematikaverseny

1. országos 2.

 

2. megyei 6.

 

3. megyei 9.

Futtató Andrea

5. Albert Botond

    Seliga Patrik

    Petróczi Márton

    Gáspár  Orsolya

    Sárdi Ferenc

    Horváth Dávid

Vakond Vágta Csapatverseny

országos 1.

Németh Mária

 

 

 

 

 

Versenyeredmények matematikából 2007/2008. tanévben

 

 

Cholnoky Jenő Matematika Alapműveleti Verseny (városi)

 

Kutas Nikolett             5. osztály         1. helyezett                                          Futtató Andrea

Petróczi Zita                7. osztály         6. helyezett                                          Jávorka Tünde

Sagmeister Ádám         8. osztály         10. helyezett                                        Németh Mária

 

 

Kalmár László Matematika Verseny (megyei)

 

Kutas Nikolett             5. osztály                     7. helyezett                              Futtató Andrea

Kovács Adrienn           6. osztály                     4. helyezett                              Tiszttartó Dávid

Szalkai Éva                  6. osztály                     6. helyezett                              Tiszttartó Dávid

 

 

Gárdonyi Géza Logikaverseny (országos)

 

Szalai Benjamin            3. osztály                     28. helyezett                            Futtató Andrea és

                                                                                                                      Benyó Györgyné

Szalkai Éva                  6. osztály                     18. helyezett                            Tiszttartó Dávid

                       

 

Bátaszéki  Levelező  Matematikaverseny (országos)

 

Szalkai Éva                  6. osztály                     2. helyezett                              Tiszttartó Dávid

 

 

Kenguru  Nemzetközi Matematikaverseny (megyei)

 

Szalai Benjamin            3. osztály                     4. helyezett                              Futtató Andrea és

                                                                                                                      Benyó Györgyné

Kutas Nikolett             5. osztály                     12. helyezett                            Futtató Andrea

 

 

Bem Városi Matematikaverseny

 

Kutas Nikolett             5. osztály                     4. helyezett                              Futtató Andrea

Sagmeister Ádám         8. osztály                     8. helyezett                              Németh Mária

Szalkai Éva                  6. osztály                     10. helyezett                            Tiszttartó Dávid

 

 

           

 

 

 

 

 

 

Vissza a kezdő oldalra